A2992 NERO G20
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2992 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 31 |
| Length | 343cm / 135inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 420kg |
Select the slabs:
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63